ПРАВИЛА РОБОТИ ЗА КОМП’ЮТЕРОМ

Правильне положення рук, клавіатура, спина і крісло – за всім цим слід уважно стежити, щоб через 10 років сидіння за комп’ютером не перетворилося на муки. Те, що важливо правильно працювати за комп’ютером, підтверджує і наявність великого вибору товару, який покликаний захистити Ваші руки, ноги, спину від поганих наслідків.


Положення спини

Спина повинна бути пряма, а плечі розправлені. Стілець повинен мати зручну спинку. Між Вашою спиною і спинкою стільця не повинно бути відстані. Спинка до спинки.

Ортопедичне крісло бере частину навантаження на себе. До речі: В Україні вже давно існують магазини, які пропонують спеціальні крісла для роботи за комп’ютером. Вони покликані врятувати Ваш хребет і створити комфортну працю.


Положення ніг

Ноги повинні розташовуватися на підлозі або на спеціальній підставці і бути зігнутими трохи більше 90 градусів. Якщо правильно розташовувати ноги, то кров буде вільно проходити по тілу, ніде не пережимає і виходить, що наш мозок, як і інші органи, отримають необхідні поживні речовини. З цієї причини не рекомендується закидати одну ногу на іншу, коли ви сидите за комп'ютером, та й взагалі, коли ви просто сидите, наприклад, за столом.


Положення рук

Клавіатура і мишка мають бути на рівні ліктя. А руки повинні бути зігнуті трохи більше, ніж на 90 градусів.

Також в столі знизу має висуватися поличка для клавіатури – тому що так, зменшується ризик набряків м’язів.

Кисті рук. Зап’ястя мають бути прямі – не відхилятися ні в гору, ні в них, ні в боки. Рекомендуємо придбати собі клавіатуру з опорою для рук.

Коли друкуєте – розслабте пальці, не бийте клавіатуру, це створює навантаження. Непотрібні зусилля – викликають втомленість скоріше, тому коли користуєтеся мишкою – водіть не зап’ястям, а всією рукою. Не забувайте робити зарядку для рук: кожну годину трусоніть ними, стисніть руку в кулак і потім розтисніть.


Зверніть увагу!

Рекомендуємо скористатися нашими web-додатками:

Зарядка для очей
Таймер перерв