ПРОФІКАЛКТИКА ЗАХВОРЮВАННЬ ОЧЕЙ

Питання здоров’я для людини з професією програміст є дуже важливим. Люди з такою професією постійно працюють з комп'ютером, через це варто знати про ризики сидячої роботи і вживати відповідні профілактичні дії.

Більшість часу людина проводить перед монітором у сидячому положенні, через це в працівника може погіршитись кровообіг та зір. З роками ці обставини сприяють ряду захворювань, притаманним саме даній професії.


Проблеми з очами

Типовою та розповсюдженою проблемою людей, які велику частину свого часу проводять сидячи і дивлячись у монітор є проблеми з очима.

Ящо працювати за комп’ютером декілька годин, то перш за все відчувається навантаження на очі. Кажуть, що початково наші очі не передбачались природою для читання чи довготривалого споглядання в одну точку. І коли ми використовуємо наші очі у спосіб, їм не притаманний, вони можуть швидше вийти із строю. Типові проблеми при цьому: сльозоточивість і загальне погіршення зору, короткозорість, погіршення сприйняття природного освітлення, синдром сухого ока.


Профілактика захворювань очей:


Зверніть увагу!

Рекомендуємо скористатися нашими web-додатками:

Зарядка для очей
Таймер перерв